Něco málo o nás

Zdravím všechny rybáře a rybářky a vítám vás na novém kaprařském eshopu www.carptime.cz.

David Fořt - parádní úlovek

Nápad na sestavení nového eshopu, který by vycházel z mých představ jsem nosil v hlavě již dlouho.

Kapařina dnes již není pouze mým koníčkem, ale také zaměstnáním. Chtěl jsem vytvořit platformu, na které vám budu schopný nabídnout všechny mnou distribuované značky a zároveň je doplnit o produkty, kterým důvěřuji a které používám. Všechny věci, které na novém eshopu nabízíme, jsem měl možnost si vyzkoušet a osahat. Většina z nich prochazí testováním přímo v pořadu Carp Time.

Našim krédem je nabízet pouze produkty, které máme osobně vyzkoušené a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě. I z toho důvodu zde naleznete poradnu, která slouží pro vaše dotazy. Na všechny budu odpovídat osobně a můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá jak ohledně produktů, tak ohledně rybaření.  Naleznete zde i blog, dále pak Carp Time TV, kde jsou chronologicky seřazené všechny mé pořady. Chtěl jsem vám prostě nabídnout více, než jen eshop.

Carptime.cz by mělo být místem, kde se cítíte dobře a kam se budete rádi vracet.

V roce 2014 vznikla idea televizního pořadu Carp Time. Ten je dnes patrně nejstarším pravidelným kaprařským magazínem na světě.

Slovo televizní neuvádím náhodou a nepoužívám je účelově. Carp Time běžel několik let na televizní stanici Slovak Sport, posléze Arena TV a nakonec dokonce na největším sportovním kanále O2 TV Sport. Spolupráci jsme ukončili na konci roku 2018 kvůli neshodám ohledně reklamních spotů, které O2 TV Sport chtěla zařadit do našeho pořadu a které se naprosto neslučovaly s naší filozofií. Od začátku roku 2019 tedy pořad běží již pouze na našem youtube kanálu Carp Time a k dnešnímu datu nasbíral více, než 1.200.000 shlédnutí.

Náš oblíbený doprovod při tvorbě pořadu
Podrobné oko na vše co Vám nabízíme

Naše základní moto

Nabízet pouze námi otestované produkty, které máme osobně vyzkoušené a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě.

David Fořt, rybář tělem i duší

Základní osou celého eshopu jsou značky, které zastupuji na českém a slovenském trhu : RidgeMonkey, Munch Baits, Hotspot Design a nově také britská kultovní značka KUMU, ze které mám velkou radost a doufám, že stejně nadšení budete i vy. Nabídku jsme doplnili o výrobky značek Giants Fishing, Wychwood a ATTs, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Vybíral jsem pouze produkty, které se mi líbí, řadu z nich dlouhodobě používám a doplnil jsem tak naše portfolio tak, abychom vám byli schopni nabídnout kompletní kaprařské vybavení. Pokud jde o značku Imperial Baits, nedohodli jsme se na další spolupráci a v brzké době zahajíme výprodej skladových zásob. Aktuálně také probíhá práce na vývoji vlastních nástrah a v brzké době na eshopu naleznete i produkty označené naší vlastní značkou Carp Time. Již na začátku příští sezony vám nabídneme prvotřídní pelety. Pokud jde o nástrahy je naší prioritou nabízet vám výrobky britské značky Munch Baits, která patří dnes k tomu nejlepšímu, co trh nabízí a jejím cílem je nabízet pouze to nejkvalitnější, což se ji daří a ve Velké Británii dnes zaznamenává doslova raketový růst. Sám mám všechny produkty Munch Baits vyzkoušené a mohu potvrdit, že jsou skutečně fantastické. V průběhu sezony budeme nabízet boilies i ve větších průměrech, firma má zájem o kompletní adaptaci svého portfolia pro použití na našem trhu, takže se máte určitě na co těšit.

Všem vám přeji krásný konec roku, mnoho úspěchu v osobním i pracovním životě a samozřejmě krásné úlovky na všech vašich výpravách. Doufám, že vám k nim budeme nápomocni i s našim novým eshopem www.carptime.cz.

David Fořt