Imperial Baits Amino GEL Mega.Krill

Nechte explodovat vaši nástrahu pod vodou! Doslovně! Použitím Carptrack Dipu a práškového dipu Amino Gel kolem naší nástrahy vytvoříme na obrázku viditelný lákavý oblak. Toto je nejlepší způsob, abychom upoutali našimi nástrahami pozornost kapra.
Vaše cena:249,00 Kč
Sleva
Po přihlášení: 237,00 Kč
Dostupnost:
4 ks skladem
kód zboží:
AR-3963
EAN:
4250790439634
Vysoce efektivní prášková forma zatraktivnění vaší nástrahy, která je pro kapra naprosto neodolatelná!!! Carptrack Amino Gely mimo jiné obsahují: Carptrack NHDC, Carptrack Liquid Amino, Carptrack esence, Carptrack GLM full-fat, Carptrack inP a Carptrack Powder
Jak gely používat : Navlečte svoji nástrahu na vlas pod háček. Ponořte ji krátce do vody nebo ještě lépe do Amino Dipu. Následně ji vložte do Aminogelu, zadělejte víčko a protřepejte. Nástraha se krásně obalí. Tento postup můžete několikrát zopakovat. Získáte tak naprosto neodolatelnou atraktivní nástrahu.
"Zázračná koule“ . Tento pohádkový nápad vznikl v hlavě člena Imperial týmu Stefana Istase v roce 2013. Spočívá v kombinaci dvou chutí na jedné kuličce, pomocí Amino Gelů. Možností je nespočet. Zkoušejte a experimentujte pomocí různých příchutí, barev a vůní Amino Gelů, aby se vaše nástraha stala Carptrack kouzelnou kuličkou“!
V obrázkovém seriálu Vám na kuličce Uncle Bait předvedeme postup přípravy „Zázračné kuličky“ pomocí práškových dipů IB Carptrack Amino Gel Elite Strawberry a Cream/Scopex!
Zázračná kulička!!!
Namočte celou vaši nástrahu do vody. Při výrobě „kouzelné“ kuličky můžeme použít také pelety, partikl nebo jakékoli jiné nástrahy. Před použitím protřepejme práškový dip (Amino Gel) a kuličku do něj „namočte“ z půlky. Tuto část propíchněte další jehlou a do druhé příchutě Amino Gelu „namočte“ také druhou půlku kuličky. Nástrahu poté navlečte na vlasový přívěs a můžete ji ještě jednou namočit do vody, čímž docílíte toho, že práškový dip (Amino Gel) ještě lépe zafixujete k vaší nástraze. Výsledek: Pomocí vizuální stimulace jsme vyrobili velice kontrastní nástrahu, nemluvě o snoubení dvou různých chutí!
**Příklad kombinace: ** Povlak Amino Gelu Cream/Scopex je pod vodou téměř neviditelný! Amino Gel ELite Strawberry svou rozdílnou barvou zajistí kontrast vaší nástrahy!
Amino Dip a Gel = výbušnost!

Namoč nástrahu na vteřinu do Amino Dipu. Nástrahu protřepej a obal ve vrstvou Amino Gelu. Zafixuj práškový dip opětovným chvilkovým namočením do Amino Dipu.