Imperial Baits Boilie Mix IB Carptrack Birdfood Banana

Mixy vyvinuté Maxem Nollertem ve spolupráci s celým týmem! Jsou vyvážené a selektivní. Znamenají opravdovou revoluci v oblasti výživy a atraktivity.
Vaše cena:899,00 Kč
Sleva
Po přihlášení: 854,00 Kč

Vyberte si velikost:

Dostupnost:
3 ks skladem
kód zboží:
BBBM
Mixy jsou výsledkem dlouhodobého vývoje při hledání dokonalé kapří nástrahy. Skládají se pouze z ingrediencí prvotřídní kvality. Každé boilies obsahuje Laktalbumin a Eggalbumin. Boilie z našich mixů se velmi snadno roluje. Celá tato kombinace zaručuje vysokou úspěšnost. Nespočet Evropských kaprařů je přímo závislých na Carptrack formuli těchto mimořádně kvalitních mixů, které patří již po více, než 10 let k tomu nejlepšímu na poli kaprařských nástrah. Proč to měnit, když to funguje…
Tento mix tvoří z 30% kvalitní ptačí zoby, obsahuje 10% sušeného ovčího mléka, speciálně upravený banánový prášek (Power Powder) a ve vodě rozpustné Vitamealo. Je obohacen o vitamíny a minerální látky a obsahuje i NHDC v práškové formě. Rolujte Carptrack Banana Mix s přidáním Carptrack NHDC (6ml/kg), Liquid Amina (12 ml/kg) a nejlepší banánové IB esence (8ml/kg) na trhu.