Imperial Baits Crawfish boilies 24mm

Ingrediencí tohoto boilies je mimo jiné esence Crawfish v kombinaci s esencí Monster Crab! Naprostý ohňostroj!!! Vůně a chuť toho boilie je….však brzy uvidíte!
Vaše cena:249,00 Kč
Sleva
Po přihlášení: 237,00 Kč

Vyberte si velikost:

Dostupnost:
na objednávku
kód zboží:
CB24
Pokud jste BOILIE, tak není jedno, zda-li jste černý nebo bílý! Nové boilie Crawfish v sobě ukrývá všechny výhody našeho Carptrack Fish boilie (obsahuje naši rybí moučku a tolik úspěšnou Carptrack základovou směs, do které je dále přidaný Add Fat, Protein koncentrát, olihňovo-játrová moučka) a také Banana boilie (telecí mléko a NHDC) v kombinaci s 27% moučkou z Andalůzských krevet (celé nadrcené krevety). Balení tohoto boilie je směs černých a bílých boilies!
Výhody nového boilie : Nikdy neznáte přesnou barvu dna, na kterém budete lovit a také nevíte jestli kapři budou vnímat lépe tmavší nebo světlé nástrahy. V tomto případě budete zakrmovat naprosto identickým boilie ve dvou rozdílných barvách, takže máte vždy záruku dobré viditelnosti vaší návnady ve vodě. Zní to prostě a také to je úplně prosté! Stejné je to s použitím nového boilie přímo pod háčkem. Máte možnost volby v různých situacích, můžete kombinovat a kapra překvapit. Efekt kontrastních nástrah jasně prokazují naše Half’n’half nástrahy již od roku 2007. Imperial Baits je opět o krok napřed!