Imperial Baits Dip IB Carptrack Amino Dip Scopex-Butter

Naprosto fantastické dipy z produkce Imperial Baits! Ideální pro použití v době, kdy jsou kapři letargičtí. Právě nadipovaná kulička může často rozhodnout o úspěchu nebo neúspěchu vaší výpravy! Každý druh boilie má svůj vlastní dip, ale nebraňte se ani vlastním kombinacím a snažte se kapra překvapit!
Vaše cena:249,00 Kč
Sleva
Po přihlášení: 237,00 Kč
Dostupnost:
Více než 10 ks skladem
kód zboží:
AR-1271
EAN:
4250790412712
Carptrack Amino Dipy mimo jiné obsahují: Carptrack NHDC, Carptrack Liquid Amino, Carptrack esence, Carptrack GLM full-fat, Carptrack Liquid a Carptrack inL
Jak dipy používat : Namočte Vaši nástrahu nejméně na 24 hod v jednom z našich Amino Dipů. Tímto způsobem zvýšíte vábící vlastnosti vaší nástrahy – obvzláště pak pro krátkodobý rybolov. Nástrahy mohou zůstat v dipu i několik měsíců beze změny jejich vlastností. Kapr takto nadipovanou nástrahu nalezne velmi rychle!
Amino Dip a Gel = výbušnost!
Nechte explodovat vaši nástrahu pod vodou! Doslovně! Použitím Carptrack Dipu a práškového dipu Amino Gel kolem naší nástrahy vytvoříme na obrázku viditelný lákavý oblak. Toto je nejlepší způsob, abychom upoutali našimi nástrahami pozornost kapra.
Namoč nástrahu na vteřinu do Amino Dipu.
Nástrahu protřepej a obal ve vrstvou Amino Gelu.
Zafixuj práškový dip opětovným chvilkovým namočením do Amino Dipu.