RidgeMonkey GorillaBox 370

Gorilla Box - kompletní řada nových robustních organizérů na elektroniku a vaření!
Vaše cena:949,00 Kč
Sleva
Po přihlášení: 902,00 Kč
Dostupnost:
na objednávku
kód zboží:
RM GB TC370
EAN:
5056210604434
Uchovávejte, přepravujte a chraňte své cenné produkty RidgeMonkey Tech v tomto měkkém pouzdru odolném proti povětrnostním vlivům. Je vybaven samostatným odnímatelným pouzdrem na tablet a přizpůsobitelnými přihrádkami pro Vault C-Smart 42150mAh, Bivvy Lite, VRH čelovku a řadu přidruženého příslušenství.
Vlastnosti produktu:
• RidgeMonkey GorillaBox 370 je úložný box pro powerbanku Vault C-Smart 42150mAh, Bivvy Lite, VRH čelovku a nespočet přidruženého příslušenství
• Několik oddělovacích přihrádek
• Vnitřní měkká podšívka
• Robustní zip a rukojeť
• Odnímatelný obal na tablet
• Snadný přístup ke kabelu
GorillaBox je navržený tak, aby doplnil širokou škálu RidgeMonkey produktů pro vaření a technických produktů tak, abyste je mohli bezpečně ukládat, přepravovat a chránit ve všech povětrnostních podmínkách a za každého počasí. Každý z obalů GorillaBox je velmi odolný a disponuje dalším úložným prostorem na spodní straně víka. Byl vyvinutý speciálně pro zajištění bezpečného a kompaktního transportního řešení pro vaše cenné produkty RidgeMonkey. Všechna pouzdra GorillaBox jsou vybavena pevným pláštěm odolným proti povětrnostním vlivům. Uvnitř se nachází měkká vložka. Disponují pevným zipem.
Rozměry produktu:
Přibližné rozměry pouzdra: 290 mm x 200 mm x 70 mm
Přibližná skladovací kapacita: 3700ml
Přibližné rozměry odnímatelného pouzdra na tablet: Vnější rozměr 290 mm x 200 mm, Vnitřní rozměr 260 mm x 180 mm